ІСТОРИЧНА ДОВІДКА

     
У зв'язку з бурхливим розвитком металургійної, хімічної, гірничорудної, машинобудівної, енергетичної галузей промисловості, підприємства яких оснащені засобами контролю та автоматичного регулювання, виникла необхідність створити республіканську організацію, яка б очолила роботи по монтажу, налагодження та комплектації приладів контролю і засобів автоматизації. Таким чином, 20 березня 1958 р. був організований трест «Променергоавтоматика», який і став джерелом сучасної СДП «Промавтоматика» № 436.

     
СДП «Промавтоматика» № 436 - це висококваліфікований колектив фахівців, який слідуючи традиціям і накопиченому досвіду майже за півстолітній період, виконує повний цикл робіт і послуг «під ключ» практично в усіх галузях промисловості, має потужні виробничі бази з виготовлення нестандартного обладнання цільового призначення та товарів народного споживання, сучасне обладнання та техніку.

     
Фахівці компанії внесли свій вклад у будівництво таких унікальних за складністю об'єктів: Калуське ВО «Хлорвініл», ВАТ «Одеський припортовий завод», Приватне акціонерне товариство «РОСАВА», ПАТ «Металургійний комбінат «Азовсталь», ВАТ«Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча», ВАТ «Запорізький металургійний комбінат« Запоріжсталь», ЗАТ«ЛИНІК», Черкаське, Рівненське і Сіверськодонецьке ВО«АЗОТ», Дніпродзержинське ВО «АЗОТ», ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат імені Ф.Е. Дзержинського», ВАТ «Авдіївський КХЗ», ВАТ «Алчевський металургійний комбінат», ПАТ «Євраз - ДМЗ ім. Петровського», компресорні станції на магістральних газопроводах «Союз», «Дружба», «Уренгой-Ужгород»та багатьох інших об'єктах промисловості. Також виконано великий обсяг робіт на оборонних об'єктах, військово-морському флоті (авіаносці «Москва», «Київ», «Мінськ», крейсер «Адмірал Кузнєцов»), торговельному флоті (нефтерудовоз «Борис Бутома») та інших.

     
СДП «Промавтоматика» № 436 має відмінну репутацію у замовників і партнерів на Україну і в країнах ближнього зарубіжжя, про що свідчать численні позитивні відгуки про виконані роботи і послуги.